O mně

Narodila jsem se v roce 1987, po základní škole jsem úspěšně absolvovala školu ekonomického zaměření. Nemohu říci, že by mě ekonomika a účetnictví nebavila, jen mě zcela nenaplňovala. Po rodičovské (prý) "dovolené", jsem se začala zajímat o různé druhy svalové aktivity a relaxace. Nejvíce mě zaujaly masáže a tak jsem se rozhodla se v tomto směru začít vzdělávat. Myslím že v tomto oboru je stále co se učit. A to mě baví.

Díky své velké oblibě pro fitness, osobní a duševní rozvoj vím, že masáže jsou výbornou formou pro úlevu a zharmonizování fyzické i psychické stránky člověka. Vím, že tělo je také velkým ukazatelem našeho vnitřního stavu.        

Problémy se zdravím jsou procesy spojené s lidským životem a chováním, napomáhají našemu rozvoji, a proto je třeba pracovat na rovnováze. 

Masáže vykonávám skutečně s láskou a snažím se při nich klientům vždy předat to, co jejich tělo žádá - úlevu od bolesti po námaze, relaxaci, odpočinek, harmonii. Moje masáž může být velmi jemná, relaxační, až zdravě intenzivní - hloubková.